Луцькі оголошення, Ковель, Ковельські оголошення, Луцьк, Володимир - Волинський, довідник Луцьк, Луцький довідник, довідник, нерухомість, водозливні системи, каміни Луцьк, безкоштовні оголошення, подати оголошення на сайт, онлайн-оголошення, скачати газету "Волинські оголошеня", нерухомість луцька, волинські оголошення, Ківерці, маяки, будинок на продажу, купити будинок, купити квартиру в Луцьку, робота в луцьку, шукаю роботу в луцьку, пропоную роботу в Луцьку, купити будівельні матеріали в Луцьку, будівельні підприємства в Луцьку, будівельні підприємства в Ковелі, новини Біржі праці, новини будівництва, новини ринку нерухомості Луцька, новини нерухомості, новини автобазару, авто в Луцьку, купити авто, продати авто, обмін житла Луцьк, дешеві вікна Луцьк,
2012-2020 © Дизайн та розробка "Волинські оголошення".
На сьогодні купівля нового авто для більшості українців є проблемою – фінансова криза, та високі відсотки по кредитах від банків не найкращим чином вплинули на ситуацію Більше того, не така давня історія, коли процент по кредиту змінювали банки заднім числом, не на користь споживачів. Це унеможливлювало підрахувати скільки ж грошей доведеться виплачувати. У результаті, продаж нових авто стрімко впав, а потенційний покупець звернувся на ринок вживаних авто (б\у авто)
Придбання автомобіля з пробігом завжди пов'язане з ризиком, можна замість засобу пересування купити джерело постійних витрат на ремонт. При покупці авто слід бути дуже уважним, щоб в бажанні купити дешеве авто не вийшло так, що на ремонт пішло більше грошей ніж транспортний засіб.
При покупці б\у авто варто – проїхати по дорозі із вибоїнами. Але розглянемо все детальніше.
*Перший огляд. «Знайомитись» з автомобілем слід при денному світлі - так буде краще видно можливі дефекти лакофарбового покриття. В умовах недостатньої видимості або при штучному світлі (наприклад у гаражі) подряпини можна і не помітити, особливо якщо продавець постарався приховати недоліки спеціальними косметичними засобами.
Добре роздивитись треба й кузов на предмет іржі. Найменш стійкі до корозії місця - пороги, колісні арки та багажник. Слід перевірити лакофарбове покриття під різними кутами: кузовні панелі не повинні відрізнятися один від одного за кольором та відтінком. Повинні бути однаковими і кузовні зазори.
Зверніть увагу і на кріпильні гайки. Якщо у автомобіля, який проїздив кілька років, вони нові, це значить, що деталі кузова знімали. Потрібно поцікавитись про причину заміни. Можливо проводився серйозний кузовний ремонт. Нічого страшного в самому факті ремонту немає, але в разі виявлення цього, можна по торгуватися, а до автомобіля придивлятися більш уважно: наскільки добре були проведені всі роботи? Якщо ж кузовний ремонт був не по причині іржі, а в наслідок аварії, то слід добре придивитись чи не вплинуло це на форму кузова.
Тепер приступіть до огляду коліс. Вони повинні стояти рівно, а знос покришок повинен бути рівномірним. Якщо це не так, значить, є проблеми з геометрією кузова або ходової.
Після того, як був оглянутий автомобіль ззовні, можна продовжити далі.
*Що під авто? З несправних автомобілів можуть капати рідини: тосол, гальмівна рідина, масло, бензин, вода. Чи немає на асфальті під автомобілем маслянистих плям, калюж? Якщо є, то варто відмовитись від покупки.
*Моторний відсік. Двигун повинен бути чистим зовні або хоча б не забризканий маслом. Будь-які переробки та сторонні ізолюючі обмотки повинні насторожувати. Подивіться на внутрішню стінку капота. Він не повинен бути забруднений. В іншому випадку – це явний признак витоку масла.
Уважно перевірте всі ремені на предмет зносу. Ремінь, який вже зносився, зазвичай біліє, в ньому стають видні тріщини і нитки арматури. Особливо це питання актуальне для приводу газорозподільного механізму бензинового мотора, оскільки його обрив в більшості моделей призводить до передчасного ремонту двигуна. Сам по собі цей ремінь - річ недорога, але обрив може статися і відразу після покупки.
Залиште капот відкритим і поверніть ключ у замку запалювання так, щоб включилися датчики приладів (не заводьте). При цьому повинні загорітись як мінімум лампочки акумулятора і тиску масла. Погано, якщо цього не відбулося. Запустіть двигун, дочекайтеся прогріву до робочої температури. Працювати мотор повинен тихо і рівномірно. Натисніть на акселератор і прислухайтесь: чи немає постукування? Відпустіть педаль. Якщо обороти впали не відразу або вони підвищені (більше 1100 об / хв) навіть на холостому ходу, це значить що існують проблеми з регулюванням системи живлення палива.
*Технологічні рідини. Особливу увагу потрібно приділити тосолу та маслу. Зміна характерних признак цих компонентів , а саме: тосол з домішками емульсії, а масло пузириться -говорить про їх змішення. Таке можливе лише, якщо пошкоджена прокладка або деформації головки блоку циліндрів після перегріву мотора. Моторесурс "закипівшого" двигуна знижується в кілька разів, а капремонт котує досить дорого.
Слід оцінити якість масла. Ненормально, якщо воно загусло і виглядає на щупі не як тонка плівка, а збирається грудками - в мотор заливали підробку або змішували різні види, значить він зношений, отже прослужить недовго.
Не забудьте також перевірити рівень гальмівної рідини - протікання в гальмівній системі небезпечні для життя.
*Прибори освітлення. Випробуйте абсолютно всі світлові прилади - фари, поворотники, стоп-сигнали, освітлення салону. Якщо «глючить» хоч одна лампочка або не включається поворотник, то причина може бути як дрібна (запобіжник), так і серйозна (замикання проводки, помилки в бортовому комп'ютері, зношення плат). З неправильно працюючої електрикою краще не жартувати.
*Ходова частина. Без «ями» або підйомника самостійно можна перевірити тільки амортизатори. Робиться це дуже просто: на капот автомобіля потрібно сильно і різко натиснути кілька разів, домігшись розгойдування. Якщо при цьому до відновлення вихідної позиції автомобіль робить більше одного коливального руху, амортизатори вимагають заміни. А це - ще один привід для торгу.
Потрібно звернути особливу увагу на люфт керма - згідно з ПДР.
Салон. Обов'язково потрібно перевірити роботу кліматичної установки . Дуже багато покупців особливої уваги на обігрів і кондиціонер не звертають, а даремно. Адже їх ремонт часто обходиться дорожче, ніж відновлення ходової частини: в окремих випадках, щоб дістатися до кліматичної установки, потрібно розібрати половину салону, а потім ще й дуже ретельно зібрати. Якщо без кондиціонера абияк обійтися можна, то їздити взимку з непрацюючої грубкою шкідливо для здоров'я.
*Пробна поїздка. Включіть першу передачу і спробуйте рушити. Наскільки приходиться відпускати педаль від повністю витисненого стану. Якщо схоплювання відбувається в «низу», зчеплення може вимагати серйозного ремонту або заміни. Також при включенні / виключенні не повинно бути хрускоту або скрипу - причиною таких звуків може бути зношений трос (на старих моделях) і поганий вижимні підшипники. І якщо в першому випадку заміна троса буде коштувати копійки, то в другому можливо треба-буде знімати всю КПП.
Сам процес початку руху не повинен викликати жодних труднощів, а якщо відбулася пробуксовка і продавець запевняє, що це - ваша помилка, врахуйте, що таке явище відбувається при зношених дисках зчеплення.
Педаль гальма повинна не доходити до підлоги кілька сантиметрів. Натисніть на неї і потримайте так близько хвилини. Натяг не повинен слабшати, в іншому випадку в гальмівній системі є витоки або, ще гірше, зношений недешевий головний циліндр зчеплення. Переврте чи не «кидає» авто зі сторони в сторону при гальмуванні,чи не чути різні сторонні звуки.
Спробуйте поїздити по дрібних вибоїнах і послухайте як працює підвіска. Сильні стуки повинні насторожити. У цьому випадку можна запропонувати продавцю перевірити автомобіль на спеціалізованому стенді. Якщо кермо починає тремтіти на високій швидкості або при крутому повороті - можливо колеса, не збалансовані.
Передачі при справній трансмісії повинні перемикатися легко і без сторонніх звуків. Прислухайтеся до шуму коробки передач з вичавленим і відпущеним зчепленням: якщо чути різниця - будьте готові до ремонту.
ЯК КУПИТИ?
ОГОЛОШЕННЯ. Безсумнівно самим популярним способом придбання ненового автомобіля є його пошук по газетному або інтернет-оголошенню - швидко, зручно та великий асортимент. Рекомендуємо з великого числа пропозицій «фільтрувати» зайве. По-перше, відразу варто відкидати оголошення тих продавців, які, залишаючи дані про авто на продаж, не захотіли поставити його фото або вказали нереальну ціну. По-друге, до оголошення повинна додаватися інформація про автомобіль: рік, пробіг, комплектація.
Під час телефонної бесіди уточніть у продавця таку інформацію:
1. Скільки власників було у автомобіля і як давно він у нього? В яких умовах експлуатувався автомобіль?
2. Чи потрапляв автомобіль в ДТП? Якщо так, то коли це було, хто винен і що пошкоджено?
3. Чи готовий він торгуватися?
4. Чи знята машина з обліку в ДАІ?
5. Чи готовий він зустрітися в світлий час доби для огляду і надати автомобіль для діагностики на СТО?
АВТОРИНКИ. Асортимент на українських автобазарах досить широкий і постійно поповнюється. Найпопулярніші ринки - в Луцьку і в Києві. Причому, ціни на Західній Україні трохи нижчі за київські. Перевагою базару є те, що автомобіль можна відразу оглянути . Крім того, в безпосередній близькості розташовані діагностичні СТО, а також брокерські «кіоски» з оформлення договорів. Недолік - більш високі в порівнянні з оголошеннями в газетах та на сайтах оголошень ціни.
ПОМИЛКИ ПОКУПЦІВ
Помилка 1. Купити подешевше з розрахунком на ремонт.
Краще купити «живий» автомобіль, що вимагає мінімального ремонту, ніж «мертвий», який доведеться ремонтувати постійно. Ремонт, зроблений на заощаджені при покупці гроші, як правило, не вирішує проблем, а перетворюється в постійний процес.
Помилка 2. Залучити до пошуку свого знайомого
Один з найпопулярніших способів купівлі б / у автомобіля - запросити свого знайомого, який «розбирається». При цьому покупець постійно відчуває себе зобов'язаним, намагається «віддячити» і прагне підібрати автомобіль якомога швидше. У знайомого немає спеціального обладнання, яке дозволяє отримати уявлення про реальний стан автомобіля. І він, навіть якщо хотів би, не зможе зробити якісний відбір. У підсумку - купівля автомобіля, який «більш-менш» підходить. Набагато краще заздалегідь знайдіть відповідне СТО і домовтесь про майбутню діагностику на території цієї станції.
Помилка 3. Повірити перекупникові
Завдання професійних «перекупщиків» - будь-яким способом продати автомобіль і як можна швидше. Саме вони використовують самі різні технології приховування критичних пошкоджень і заговорювання. Ніколи не купуйте автомобіль, не зробивши діагностику на незалежному СТО!
Помилка 4. «Крутий» автомобіль
Досить часто покупці «ведуться» на стильний зовнішній вигляд автомобіля - модні диски, зовнішній тюнінг, форсований мотор. Однак, подумайте чому в яких умовах цей автомобіль експлуатувався, а також уявіть психологічний портрет колишнього власника. Явно, що людина, яка за допомогою автомобіля «самовиражалась», вже «вичавив» з нього всі соки у вуличних гонках.
Помилка 5. Автомобіль «стояв»
Якщо продавець, показуючи на невеликий пробіг, говорить про те, що автомобіль простояв у гаражі довгий час, від покупки краще відмовитися. По-перше, продавець швидше за все бреше, таким чином набиваючи ціну. По-друге, автомобіль, який стоїть, а не їздить, - це не є добре. У статичному положенні кузов швидше «гниє», гумотехнічні та пластикові вироби пересихають і тріскаються.
*ЯК ВІДРІЗНИТИ «утопленика»? Повені в Західній Європі - не рідкість. Кілька років тому відразу кілька районів Німеччини постраждали від повені. «Підмочені» автомобілі за низькою ціною масово хлинули на ринок СНД, в тому числі і український, де перепродаються й досі. Ситуація ускладнюється ще й тим, що від серйозної повені страждала Західна Україна, природно, постраждали й особисті автомобілі, які зараз теж продаються на ринку.
Купівля «тонулих» машин може вилитись швидкими проблемами з електрообладнанням, швидким розвитком корозії, гідроударів двигуна і багато чим іншим. У той же час грамотно висушений «потопельник» може служити вірою і правдою ще не один рік. Але ціна такого автомобіля однозначно повинна бути нижче, тобто, це може бути дуже серйозним приводом для торгу.
5 ОЗНАК, за якими можна відрізнити «потонуле» АВТО
1. Салон. Погано замаскований «потопельник», як правило, має «розводи» на оббивці дверей, покручені карти дверей. Продавці легко виводять ці сліди хімчисткою, але сліди води все одно виявити можна, головне - «добре шукати». Зверніть увагу на стан дротового каркаса під сидіннями: якщо води в салоні не було, то каркас не може бути покритий іржею.
Зверніть увагу на те, як зібраний салон - чи немає слідів зняття дверних карт, передньої панелі: подряпин, недокрученних або свіжих саморізів. Все це говорить про те, що перед вами - «потопельник». Обов'язково відверніть килим і досліджуйте стан підлоги.
2. Шумоізоляція. Потонулий автомобіль можна визначити за станом шумоізоляції в салоні. Так, на багатьох моделях «безшумка» втрачає однорідність, збивається в грудки. Ознакою тонулого автомобіля може бути специфічний запах від шумоізоляції - як у погано просушеного онучі . Врахуйте, що салон може бути оброблений дезодорантом, тому принюхуватись потрібно з пристрастю.
3. Проводка. Перевірте роботу всіх приладів електросистеми автомобіля. Повинні працювати абсолютно всі лампочки і датчики. У випадку, якщо щось не працює, а продавець пояснює це як згорілий запобіжник або лампочку - переконайте її замінити і продемонструвати працездатність приладів. Ознаками затоплення можуть бути непрацюючий обігрів заднього скла, ненормальна робота центрального замку і будь-які інші дрібниці. Це може свідчити, що з ладу вийшла якась доріжка в комп'ютері або контролерів, а ці прилади змінюються лише повністю.
4. Двигун. Обов'язково перевірте працездатність вентилятора охолодження двигуна. Заведіть автомобіль і дочекайтесь поки не запрацює вентилятор. Якщо він не включився, то не поспішайте заспокоюватися, що накрився датчик. Вийти з ладу може і комп'ютер - він управляє включенням вентилятора. Також перевірте стійкість роботи двигуна
5. Фари. «Потіє» скло фар та ліхтарів – це має насторожити. Якщо придивитися, то в такому автомобілі можна виявити і сліди висохлих «брудних» крапель на склі фар.
За матеріалом статті Бовсуновського Владислава
В рубриці оголошень м. Луцьк Транспорт, нашого сайту “Волинські оголошення”, Ви зможете знайти на продаж та купівлю транспорт в Луцьку, Ковелі, Володимир-Волинську та у всій Волинскій області, наприклад, легкові автомобілі в м. Луцьк, запчастини в м. Луцьк, спеціальну техніку в Луцьку та Волинській області, автомобілі вантажні, м/автобуси, автобуси в м. Луцьк, мото-, велотехніку, сільгосптехінку у Волинській області та м. Луцьк. Найпопулярніші авто на нашому сайті: Daewoo, Renault Kangoo, Mercedes та ВАЗ різних моделей з бензиновими, дизельними та газовими двигунами різних об'ємів. Тобто тут зібрані всі оголошення Луцька, де можна придбати, купити чи продати авто в Луцьку та Волинській області.
Також в нашому Каталозі підприємств м. Луцька та Волині є збірка луцьких фірм, що займаються транспортною діяльністю в Луцьку та Волинській області. В електронному довіднику Луцьких підприємств Ви знайдете на продаж та купівлю в м. Луцьк деталі кузова, двигуни, коробки передач, автозапчастини, шини, диски, хімію, мастила, послуги екскаватором, евакуатором, мотоблоки, міні-трактори, послуги спецтехнікою, обшивка салонів мікроавтобусів, встановлення скла в Луцьку, Ковелі, Володимир-Волинську та у всій Волинскій області. Також там можна побачити Луцькі фірми та Волинські, які можуть Вам продати легкові авто в Луцьку, вантажні авто, мотовелотехніку, також там є спецавтотехніка в Луцьку, послуги спецавтотехнікою по всій Волинській області, фірми по продажу сільгосптехніки (наприклад, мотоблоки та міні трактори), транспортні послуги по Луцьку, та довідник таксі Луцька.
На нашому сайті оголошень м. Луцьк також функціонує рубрика Новини транспорту, де зібрані свіжі новини транспорту України та м. Луцьк.